Sivretta Ski ArenaScuolPostautoTarasp-Vulpera

Braito Nadia

Braito Nadia

Piazza Caduti 11

IT 23019 Traona (SO)

Telefon: 0039 333 211 10 54

braitonadia@gmail.com

 

Rom: scolaziun da vusch

Cortese Lisa

Cortese Lisa

Dr. H. Florastrasse 28b

IT 39024 Mals

Telefon: 0039 340 311 38 03

lisa.cortese@hotmail.com

 

Rom: saxofon, clarinetta

Cremonesi Simona

Cremonesi Simona

Via Tremogge 17

IT 23000 Sondrio

Telefon: 076 623 45 08 / 0039 335 839 74 48

cremonesi_simona@yahoo.it

 

Rom: flöta a travers

Donchi Roberto

Donchi Roberto

Piz Lun 27

IT 39024 Mals

Telefon: 079 776 07 75

roberto.donchi@tiscali.it

 

Rom: instrumaints da tola

Duschletta Michela

Duschletta Michela

Röven 21

7530 Zernez

Telefon: 079 691 89 58

michela.duschletta@bluewin.ch

 

Rom: clavazin

Elponti Guido

Elponti Guido

via San Vigilio 42

IT 39010 Nalles

Telefon: 0039 339 217 18 16

guidoelponti@alice.it

 

 Rom: clavazin, orgel

Emmenegger Brigitta

Emmenegger Brigitta

Baraigla cp. 25

7550 Scuol

Telefon: 081 864 85 40

brigitta.e@bluewin.ch

 

Rom: cuors fundamental

Greis Hansjörg

Greis Hansjörg

Industriezone 12

IT 39023 Laas

Telefon: 0039 335 28 07 96

hansigreis@hotmail.com

 

Rom: instrumaints da tola

Grond Dominique

Grond Dominique

Plaz d'Immez 58

7537 Müstair

Telefon: 081 858 55 55 / 079 704 66 62

 

Rom: majorettas

Gulia Oscar

Gulia Oscar

Via Strada Nouva per Oro 5a

IT 23822 Bellano

Telefon: 0178 821 51 07 / 0039 347 042 19 56

oscargulia@libero.it

 

Rom: clavazin

Kurz Wolfgang

Kurz Wolfgang

Steinfeld 3

AT 6068 Mils

Telefon: 0043 650 223 44 56

wolfi.kurz@gmail.com

 

Rom: battaria

Lambreva Gergana

Lambreva Gergana

Via da Brentsch 416 C 71-J

7550 Scuol

Telefon: 081 860 36 26

gergana.lambreva@bluewin.ch

 

Rom: clavazin

Lechthaler Christian

Lechthaler Christian

Kapuzinerstrasse 20

IT 39028 Schlanders

Telefon: 0039 0473 62 13 51 / 0039 333 140 82 50

c.lechthaler@gmx.ch

 

Rom: battaria

Mayer Katharina

Mayer Katharina

Bügl Tas-ch

7556 Ramosch

Telefon: 081 860 11 83 / 079 530 67 33

hannahmira@bluewin.ch

 

Rom: cuors fundamental, chant

Petendi Gyula

Petendi Gyula

Puntaglia 176

7546 Ardez

Telefon: 081 862 22 34 / 079 890 18 17

gyula.petendi@trais-giasts.ch

 

Rom: cello

Pierrehumbert Claudine

Pierrehumbert Claudine

Via Cuorta 9

7500 St. Moritz

Telefon: 081 833 45 16 / 078 872 61 77

claudine.pierrehumbert@bluewin.ch

 

Rom: accordeon

Rendl Gabriele

Rendl Gabriele

Blücherstrasse 3

AT 6020 Innsbruck

Telefon: 0043 650 450 93 98

 

Rom: gïa

Schneider Andreas

Schneider Andreas

Hilberweg 17a

AT 6401 Inzing

Telefon: 0043 664 125 60 55

and.schneider@aon.at

 

Rom: battaria

Schöpf Reinhard

Schöpf Reinhard

Blücherstrasse 3

AT 6020 Innsbruck

Telefon: 0043 512 565122 / 0043 660 565 12 27

reinhardschoepf@icloud.com

 

Rom: guitarra

Seidl Rupert

Seidl Rupert

Matsch 122

IT 39024 Mals

Telefon: 0039 340 308 07 84 / 079 829 09 52

seidl_rupert@yahoo.de

 

Rom: instrumaints da tola

Strimer-List Waltraud

Strimer-List Waltraud

Paramuvel 133

7546 Ardez

Telefon: 081 860 06 88 / 079 767 68 04

wstrimer@strimersa.ch

 

Rom: cuors fundamental

Taisch-Gustin Seraina

Taisch-Gustin Seraina

Via da Trü Sura 443a

7550 Scuol

Telefon: 081 862 22 62 / 079 343 78 24

seri.gustin@bluewin.ch

 

Rom: cuors fundamental

Telfser Klaus

Telfser Klaus

Arzlerstrasse 68 Top 9

AT 6020 Innsbruck

Telefon: 0043 699 140 534 27

klaustelfser@hotmail.com

 

Rom: contrabass, e-guitarra, b-guitarra, band

Veith Anja

Veith Anja

Etschweg 4

IT 39026 Prad / Lichtenberg

Telefon: 0039 340 296 61 30

anja.veith@hotmail.com

 

Rom: flöta a travers

Vital Diana

Vital Diana

Runket 112

7536 Sta.Maria

Telefon: 081 858 61 15

d.vital@bluewin.ch

 

Rom: cuors fundamental

Zegg Brigitta

Zegg Brigitta

Chesa Pragrond

7563 Samnaun Dorf

Telefon: 081 868 58 70

 

Rom: cuors fundamental